Szkolenia

Jestem myśliwym z bez mała 30 letnim stażem. Od najmłodszych lat zajmowałem się psami mojego ojca, które szkoliłem w kierunku pracy na polowaniach.

Pies był i jest nieodzownym członkiem rodziny i uczestnikiem polowań. Jako przewodnik posokowca współpracuję z kilkoma kołami łowieckimi w województwie śląskim i nie tylko. Posiadam również wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie coachingu i szkolenia ludzi udokumentowane odbytymi profesjonalnymi szkoleniami.

Zajmuję się szkoleniem psów myśliwskich każdej rasy. Ośrodek położony jest bardzo blisko rzeki Pilicy oraz kompleksu stawów, gdzie psy oswajane są z wodą i uczone aportu. Staram się podejmować najtrudniejsze wyzwania i rozwiązywać najtrudniejsze psie problemy. Program szkolenia dopasowujemy elastycznie do oczekiwać właściciela co pozwala na satysfakcjonujący wynik.

Zapraszam do współpracy koła łowieckie i Nadleśnictwa gdzie pomogę w poszukiwaniu postrzałków oraz wyszkoleniu psów myśliwskich.

Charyzmat informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij