Szkolenia

Jestem myśliwym z 16 letnim stażem. Łowiectwo i kynologia to rodzinna tradycja od kilku pokoleń.
Pies był i jest nieodzownym członkiem rodziny i uczestnikiem polowań. Jako przewodnik posokowca współpracuję z kilkoma kołami łowieckimi w województwie śląskim i nie tylko. Posiadam również wieloletnie doświadczenia zawodowe w zakresie coachingu i szkolenia ludzi udokumentowane odbytymi profesjonalnymi szkoleniami.

Zajmuję się szkoleniem psów myśliwskich każdej rasy. Dysponuję zagrodą dziczą gdzie psy rozwijają swoją pasję łowiecką. Obok ośrodka położony jest staw w którym psy oswajane są z wodą i uczone aportu. Staram się podejmować najtrudniejsze wyzwania i rozwiązywać najtrudniejsze psie problemy. Program szkolenia dopasowujemy elastycznie do oczekiwań właściciela co pozwala na satysfakcjonujący wynik. Zapraszamy do współprac koła łowieckie i Nadleśnictwa gdzie pomogę w poszukiwaniu postrzałków oraz wyszkoleniu psów myśliwskich.

Charyzmat informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij